«Київ Кепіталз» двічі поступилися «Ковентрі Блейз» у міжнародних товариських матчах

Підопічні Вадима Шахрайчука відіграли в Англії два досить різних матчі, які завершилися для них поразками

Звітні зустрічі стали першими міжнародними випробуваннями для киян. У стартовому поєдинку столичні хокеїсти відкрили рахунок завдяки голу Карпенка, який виконував функції капітана у британських матчах.

Втім, у другому періоді українці пропустили тричі. Щоправда, інший літній новачок – Тімрюк відповів своєю закинутою шайбою дуже швидко, скоротивши різницю до мінімуму. За рівної гри аж до 55-ої хвилини «Кепіталз» не зуміли наздогнати суперників, пропустивши двічі.

Щодо другого поєдинку, то інтригу у ньому вбили швидкі шайби «Блейз» на початку перших двох періодів. У підсумку все завершилося напрочуд неприємними 0:12.

Пропонуємо вашій увазі протокольні дані поєдинків.

«Ковентрі Блейз» (Англія) – «Київ Кепіталз» (Україна) – 5:2 (0:1; 3:1; 2:0)
Шайби: 0:1 – Карпенко (Луговий, Дворник, подвійна більшість), 07:41; 1:1 – Грісок (Лучіані, більшість), 29:46; 2:1 – Грісок (Лучіані, Стрідсберг, більшість), 33:15; 3:1 – Грісок (Лучіані, більшість), 35:10; 3:2 – Тімрюк (Дворник), 36:37; 4:2 – Крессі (Лучіані, Альдерсон), 55:34; 5:2 – Юргенс, 55:57

«Ковентрі Блейз» (Англія) – «Київ Кепіталз» (Україна) – 12:0 (3:0; 6:0; 3:0)
Шайби:
1:0 – Хейнтц, 05:22; 2:0 – Кеннеді, 05:58; 3:0 – Кеннеді (Хопкінс, Крессі), 14:04; 4:0 – Констебл (Кеннеді, Амороса, меншість), 20:37; 5:0 – Кучалі (Хейнтц, меншість), 21:13; 6:0 – МакКензі (Хейнтц, Хопкінс), 26:23; 7:0 – Хопкінс (Хейнтц, Констебл) 35:20; 8:0 – Кеннеді (Кеппс, Толберг), 36:50; 9:0 – Толберг (Кеппс, МакКензі), 37:00; 10:0 – Грісок (Констебл, більшість), 40:44; 11:0 – Альдерсон (Сейтц, Амороса, більшість), 54:14; 12:0 – Юргенс (Грісок), 58:55.