Збірна України зазнала поразки у стартовому матчі Олімпійської кваліфікації

Підопічні Дмитра Христича пропустили сім шайб від збірної Франції.

Франція – Україна – 7:2 (2:0; 3:0; 2:2)
Шайби:
1:0 – Чакіашвілі (Ллорка), 08:57; 2:0 – Да Коста (Овіту, Тексьє), 15:36; 3:0 – Белльмар (Овіту, Дюбе), 24:11; 4:0 – Трейлль (Чакіашвілі, Дюбе), 28:22; 5:0 – Дюбе (Кантагалло, Бозон), 29:50; 5:1 – Лялька (Пангелов-Юлдашев, Денискін, більшість), 43:08; 6:1 – Перре (Будон), 44:41; 7:1 – Бертран (Тексьє, да Коста), 49:41; 7:2 – Пересунько (меншість), 58:42

Франція: Кентен Папійон; Йоханн Овіту – Енцо Гуєбе, Саша Трейлль – Жустін Аддамо – Флоран Дюай; Уго Галле – Енцо Кантагалло, Александер Тексьє – Стефан да Коста – Шарль Бертран; Флоріан Чакіашвілі – Вінсен Ллорка, Тім Бозон – П’єр-Едуард Белльмар – П’єрік Дюбе; П’єр Кріннон – Валентін Клайро, Ділан Фабр – Луі Будон – Жорданн Пере
Головний тренер: Йорік Трейлль

Україна: Богдан Дьяченко (Едуард Захарченко, 40:00); Іван Сисак – Ігор Мережко, Віталій Лялька – Станіслав Садовіков – Дмитро Німенко; Артем Гребеник – Пилип Пангелов-Юлдашев, Олександр Пересунько – Вадим Мазур – Даніїл Трахт; Артур Чолач – Євген Ратушний, Володимир Чердак – Євген Фадєєв – Андрій Денискін; Віталій Андрейків – Фелікс Морозов, Олексій Ворона – Віктор Захаров – Денис Бородай
Головний тренер: Дмитро Христич

На стартовий поєдинок групи Е наша команда вийшла без Петрова, Благого та Волкова, які опинилися поза заявкою.

Стартовий період команди проводили доволі рівно й ближче до його середини українці отримали неймовірну нагоду, щоб відзначитися. Суперники заробили одразу два вилучення. Завдяки кількісній перевазі наша команда створила кілька перспективних нагод. Зокрема, Папійон врятував свої володіння після кидка Захарова, а Трахт не зумів поцілити у кут. Втім, гру «синьо-жовтих» 5х3 перервав Денискін, який також був змушений відправитися на лаву штрафників.

Вже під час дій у рівних складах чудову нагоду, щоб відкрити рахунок мав «американський» легіонер французів Тексьє, але Дяченко вдало зіграв на останньому рубежі.

Натомість, не зумів Богдан виручити команду у, здавалося б, менш загрозливому моменті. Чакіашвілі наважився на кидок здалеку, завдяки якому й було відкрито рахунок у зустрічі.

До першої перерви номінальні господарі подвоїли свою перевагу. Після пасу Овіту потужним пострілом у дев’ятку відзначився да Коста, збільшивши гандикап підопічних Йоріка Трейлля.

На старті другої 20-хвилинки досить перспективну нагоду, щоб відзначитися після передачі Денискіна мав Фадєєв, але свою команду виручив Папійон.

Втім, далі протягом періоду забивали лише французи. Капітан команди Белльмар вправно розібрався на п’ятаку, переправивши шайбу у володіння Дьченка завдяки накиданню Овіту.

Потім номінальні господарі знову вдало діяли у безпосередній близькості до наших воріт. Як наслідок, автором голу став Трейлль.

За 16 секунд Фавр збільшив перевагу своєї команди, але після челенджу українців арбітри її відмінили через офсайд. Щоправда, досить швидко Дюбе таки вразив вп’яте ворота Дьяченка.

На третій період у рамці нашої команди з’явився Захарченко. Після кількох його сейвів підопічні Дмитра Христича закинули першу шайбу, реалізувавши більшість. Вдалу комбінацію українців потужним кидком завершив Лялька.

Однак за півтори хвилини французи відновили перевагу у п’ять шайб. Перре після чудових індивідуальних дій вразив ближній кут воріт Захарченка.

До завершення зустрічі суперники ще раз обмінялися голами. Бертран відзначився після ідеального пасу Тексьє, а Пересунько підсумував поєдинок реалізованим виходом віч-на-віч під час перебування українців у меншості.

Таким чином, збірна Франції стає лідером групи Е, здобувши дебютні очки. Завтра о 20:00 на нашу команду очікуватиме матч проти господарів міні-турніру – збірної Латвії. Натомість, підопічні Йоріка Трейлля протистоятимуть словенцям.